Miejski Dom Kultury w Sulejówku oraz Scena Poetów Piosenki mają zaszczyt zaprosić Państwa na kolejną premierę.  Już 29. października odbędzie się wieczór poezji Wojciecha Młynarskiego pt. „12 godzin z życia kobiety”.

Czy bohaterkom wierszy Autora uda się odkryć piękne kolory w szarości codziennej krzątaniny i zwykłych, często banalnych problemów? Chętnych do znalezienia odpowiedzi na to pytanie zapraszają występujący w wieczorze: Romualda Chachaj, Danuta Kolanek, Barbara Markowska, Zofia Mularczyk, Grażyna Sikorska,Robert Mularczyk.

Akompaniuje Krzysztof Kolanek, a całość opracował reżysersko Mirosław Kulesza.

Wstęp wolny - bezpłatne wejściówki do odbioru w siedzibie MDK ul. Dworcowa 18, pn-pt w godz. 08:00 - 19:00. Liczba miejsc ograniczona.

Miejsce: spektakl wystawiany będzie w Bistro 13 przy ul. Dworcowej 71 lok.13 (wejście od ul. Żeromskiego).

Termin spektaklu: 12.11.2019 godzina 18:00