Miejski Dom Kultury w Sulejówku oraz Uniwersytet Trzeciego wieku mają przyjemność zaprosić na wykład pt. „Niedziela na Głównym – Wojciech Młynarski”

Wykład odbędzie się w dniu 11.12.2019 r godz. 16.00 w Bistro 13, ul. Dworocowa 71 (wejście od ul. Żeromskiego) w Sulejówku.

Sławomir Drygalski - dziennikarz muzyczny - prezenter radiowy (od 2017r. - PR.I- Polskie Radio, wcześniej Radio Eska, Radio dla Ciebie, Radio Mazowsze),konferansjer, aktor, lektor, animator kultury muzycznej, DJ, licencjonowany spiker zawodów piłki nożnej. Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Radiowego - Mistrz Mikrofonu ( 1994). Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. Wykładowca na wielu UTW.

„Niedziela na Głównym – Wojciech Młynarski” to, w formie wykładu dla słuchaczy UTW, autorskie opracowanie biografii W. Młynarskiego z wieloma wplecionymi cytatami i anegdotami. Prowadzący przybliży różne opinie o Autorze. Całość podana będzie w atrakcyjnej formie prezentacji multimedialnej, a uroku powinno dodać nietypowe dla wykładów UTW miejsce: Bistro 13.

Wykład wieńczy cykl występów w ramach Sceny Poetów Piosenki z programem pt. „ 12 godzin z życia kobiety” właśnie wg tekstów Wojciecha Młynarskiego.

Serdecznie zapraszamy.