Koncert Kolędowy to wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Miejski Dom Kultury w Sulejówku. Podczas tego wieczoru będą Państwo mogli usłyszeć najpiękniejsze utwory świąteczne i kolędy zaśpiewane przez wokalistki Studia Piosenki MDK oraz Chór Kameralny Miasta Sulejówek. Tego wieczora jeszcze raz przeniesiemy się do stajenki w Betlejem.

Koncert Kolędowy odbędzie się w dniu 04.01.2020 r. o godzinie 18:00 w sali widowiskowej OSP w Sulejówku, ul. Aleksandra Świętochowskiego 15/17.

Wstęp wolny - bezpłatne wejściówki do odbioru w siedzibie MDK ul. Dworcowa 18, pn-pt w godz. 08:00 - 19:00 lub za pośrednictwem strony Biletyna.pl (za wystawienie biletu elektronicznego opłata serwisowa pobierana przez operatora wynosi 0,50 zł). Miejsca numerowane.

Liczba miejsc ograniczona.