ODWOŁANE

Spotkania z kulturą- Paweł Szymański

Paweł Szymański – kompozytor ur. w 1954 r., twórca idei surkonwecjonalizmu, debiutował  w roku 1979 na Warszawskiej Jesieni, w 2006 r. na zamówienie Opery Narodowej skomponował operę „Qudsja Zaher”. Jest autorem muzyki do wielu filmów, m. in. „Inka 1946” i „Korowód”, spektakli teatralnych m. in. „Transatlantyk” i „Dziady” oraz spektakli baletowych „Vibraphone Quartet”. Mieszka i pracuje jako wolny artysta w Warszawie.

Z naszym gościem rozmawiać będziemy o jego twórczości, inspiracjach i pasjach. O muzyce, tej współczesnej i tej dawnej. O życiu muzycznym, o komponowaniu i wykonawstwie. O sukcesach i trudnościach którymi utkane jest życie współczesnego kompozytora.

Miejsce: Miejski Dom Kultury w Sulejówku, ul. Dworcowa 18.

Termin wydarzenia: 14.03.2020, godzina 19.00.

Wstęp wolny - bezpłatne wejściówki do odbioru w siedzibie MDK ul. Dworcowa 18, pn-pt w godz. 08:00 - 19:00.

Liczba miejsc ograniczona.