W najbliższy piątek wielka kumulacja w MDK, ruszamy z dystrybucją bezpłatnych wejściówek na trzy wydarzenia!!! Od 21 lutego będzie można u nas nabyć bilety na: Spotkania z kulturą - Paweł Szymański, Witaj Wiosno - Koncert MOD "AKORD" oraz wejściówki na Spektakl "Czekoldaki"!

Jednocześnie przypominamy, że w sprzedaży mamy również wejściówki na monodram Katarzyny Kołeczek „Co modna pani wiedzieć powinna” oraz spektakl dla dzieci „Guliwer w krainie Liliputów”. Trwają również zapisy na Bieg Tropem Wilczym, który odbędzie się już 1 marca!

Zapraszamy po wejściówki do kasy Miejskiego Domu Kultury w Sulejówku! Bezpłatne wejściówki dostępne są również za pośrednictwem portalu biletyna.pl jednak operator pobiera opłatę za jej wystawienie.