Spotkanie z kulturą - mjr Edward Myśliwczyk. Transmisja online

 
Szanowni Państwo, dzisiejsze wydarzenie "Spotkanie z kulturą" z naszym wyjątkowym gościem Edwardem Myśliwczykiem odbędzie się online. Transmisję spotkania (poniżej link) rozpoczniemy o godzinie 17.00.

Zachęcamy do aktywnego udziału w spotkaniu poprzez zadawanie pytań kapelmistrzowi działającej przy MDK-u Młodzieżowej Orkiestry Dętej "Akord".
 
Spotkanie poprowadzi Michał Śmigielski.
 
Dzisiejsze wydarzenie odbędzie się bez udziału publiczności. Za utrudnienia przepraszamy.
 

 
 

 

Spotkanie z kulturą - mjr Edward Myśliwczyk

 

Z naszym gościem porozmawiamy o tym czy „jest w orkiestrach dętych jakaś siła?”, i jak to było, że młody człowiek postanowił stanąć przed orkiestrą z buławą. Dowiemy się jak wygląda droga do podium dyrygenckiego - jakie warunki musi spełnić osoba chcąca zostać dyrygentem. Posłuchamy opowieści śmiesznych i strasznych z życia kapelmistrza.

Mjr. Rez. Edward Myśliwczyk – roczni ’49 urodzony w Szydłowie. Dyrygent i multiinstrumentalista. Absolwent Akademii Muzycznej (dziś UMFC) w Warszawie na wydziale dyrygentury. Pracował jako kapelmistrz wojskowy. Ze swoimi zespołami występował na wielu festiwalach w Polsce i poza jej granicami. Od wielu lat szef MOD Akord. Nauczyciel gry na waltorni i wielu innych instrumentach dętych drewnianych oraz perkusyjnych, który dochował się licznych wychowanków. Niestrudzony propagator muzyki na orkiestrę dętą. Biegacz amator osiągający w kategorii Bieg 10 km M60 czas 00:56:20. Wielbiciel dobrej kawy.

Prowadzący spotkanie Michał Śmigielski.

Spotkanie odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Sulejówku, ul. Bogusławskiego 14A. 

Termin spotkania: 24.10. 2020 r. godzina 17.00. 

Miejsce: Miejski Dom Kultury w Sulejówku, ul Bogusławskiego 14 A

Bezpłatne wejściówki dostępne w siedzibie MDK ul. Bogusławskiego 14A, pn-pt w godz. 08:00 - 19:00. Liczba miejsc ograniczona


Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na naszym kanale na YT.

 Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi wydarzenia: