Działamy i będziemy z Wami cały czas!!!


Aktualnie zmuszeni jesteśmy do zwieszenia naszej działalności stacjonarnej, ale jesteśmy obecni w sieci! Nie chcemy tracić z Wami łączności, dlatego już dziś zapraszamy do oglądania naszych cykli w kanale na YOUTUBE.com

 

Co w sieci piszczy?


Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kalendarz wydarzeń, wydarzenia realizować będziemy on-line. Zapraszamy na „Spotkania z kulturą”, „Kreatywną sobotę” (premiera on-line 14.11.), Dyskusyjny Klub Filmowy oraz wykłady UTW. Finalizujemy realizację wybranych zajęć w systemie spotkań za pośrednictwem ZOOM’a, o szczegółach informujemy uczestników telefonicznie.

 
To nie wszystko!


Trwają prace nad nowymi projektami, o których informować będziemy na naszych stronach. Pragniemy być z Wami każdego dnia! Nasze biuro będzie czynne w godzinach od 08:00 do 18:00. Na wizyty w sprawach pilnych lub zwrotu wejściówek prosimy umawiać się telefonicznie.


Kultura Wraca 30 listopada?!


Pierwszego dnia, kiedy będzie to możliwe wrócimy do Was z zajęciami stacjonarnymi! Ruszymy pełną parą, z całą naszą ofertą! Czekamy na ten moment z wielką niecierpliwością!


Życzymy Wam dużo zdrowia!
Zespół Miejskiego Domu Kultury