Staż dla seniora

Miejski Dom Kultury w Sulejówku zaprasza do udziału w Projekcie pt. „Staż dla seniora”. To pierwszy taki program w Sulejówku przeznaczony dla osób powyżej 60. roku życia z terenu naszego miasta, które mają pomysł na innowacyjny projekt kulturalny lub społeczno-kulturalny i chcą zrealizować go wraz z Miejskim Domem Kultury w Sulejówku!

Celem projektu jest zwiększenie zaangażowania społecznego osób starszych i wykorzystanie potencjału czasu wolnego, wiedzy i życiowego doświadczenia seniorów do realizacji działań na rzecz kultury i społeczności w Sulejówku.

W ramach projektu zapewniamy:

• trzymiesięczny staż na czas realizacji projektu z zatrudnieniem na ¼ etatu w Miejskim Domu Kultury w Sulejówku
• miłe spędzenie czasu z osobami o podobnych zainteresowaniach,
• nawiązanie nowych znajomości i radość z robienia ciekawych rzeczy razem
• wsparcie zespołu MDK przy realizacji projektu
• pomoc instruktorską z zakresu realizowanych w MDK zajęć
• satysfakcję!!!

Termin realizacji projektów: Styczeń- kwiecień 2021 r.


Aby wziąć udział w „Stażu dla seniora” należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dotyczący działań jakie chcieliby Państwo podjąć w Miejskim Domu Kultury w Sulejówku, następnie przesłać go na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź dostarczyć osobiście do siedziby Miejskiego Domu Kultury w Sulejówku przy ul. Bogusławskiego 14A.

Termin nadsyłania formularzy zgłoszeniowych przedłużyliśmy do 28.02.2021 roku. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń wybierzemy osobę, którą zaprosimy do udziału w projekcie. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 22 487 97 08.