Już od 14 czerwca ruszają zapisy na letnie zajęcia w MDK. Zajęcia rozpoczną się od 28 czerwca, każde z nich mają inną formułę, niektóre trwają tydzień – dzień po dniu, inne przez kilka tygodni w wybrany dzień tygodnia. Szczegóły na plakatach.

 

Dla kogo?


Nasza oferta skierowana jest dla każdej grupy wiekowej. Zapraszamy zarówno dzieci w wieku od 6 miesięcy, jak również młodzież, dorosłych i seniorów! Oferujemy czternaście form zajęć!

 

Zgłoszenia


W załącznikach (pod plakatem) znajduje się karta zgłoszenia, którą prosimy o staranne wypełnienie i dostarczenie do biura MDK ul. Bogusławskie 14A (karty przyjmujemy od 14.06.2021 r.). W momencie złożenia karty należy wnieść opłatę. Liczba miejsc jest ograniczona, w sytuacji wyczerpania miejsc będziemy tworzyć listę rezerwową.

 

Opłaty


Za wybrane zajęcia należy wnieść opłatę w wysokości 40 zł. Jeśli wybierzecie dwa lub więcej zajęć dla tej samej osoby, to za drugie zapłacicie 30 zł, za trzecie i kolejne 20 zł! Opłaty można wnosić w kasie MDK kartą i gotówką. Seniorzy w zajęciach dedykowanych tej grupie mogą wziąć udział bezpłatnie, ale również muszą złożyć kartę zgłoszenia w biurze MDK.

 

* Złożenie karty w biurze i wniesienie opłaty jest niezbędne do dokonania zapisu!

 

 

 

 

Załączniki:
Pobierz plik (KARTA ZGŁOSZENIOWA - lato- dorośli.pdf)Karta zgłoszenia - dorośli[Kulturalne Lato z MDK]110 kB
Pobierz plik (KARTA ZGŁOSZENIOWA - lato- dzieci.pdf)Karta zgłoszenia - dzieci[Kulturalne Lato z MDK]111 kB