Uwaga!

Od 4 października dodajemy nowy termin Kuferka Rozmaitości. Zajęcia zostaną zorganizowane w poniedziałki o godzinie 18:00! Jest to oferta skierowana do młodzieży i osób dorosłych aktywnych zawodowo. Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie udziału. Liczba miejsc jest ograniczona! Czas zajęć 2 godziny. 

***

W zbliżającym się sezonie „Kuferek Rozmaitości” zaprasza chętnych do wzajemnej współpracy, wymiany doświadczeń i pomysłów oraz czynnego uczestnictwa w zajęciach rękodzielniczych.

 

To co wyczarujemy:

- makramowe zawieszki nie tylko do kwiatów
- łapacze snów
- ceramiczne talerzyki
- podstawki z płaskorzeźbą
- małe formy rzeźbiarskie własnoręcznie ukształtowane z gliny, które na pewno wykorzystasz do dekoracji domu

 

Robótki na drutach, szydełku, i okolicznościowe prace florystyczne czy papieroplastyczne będą także miłym akcentem lub upominkiem świątecznym.

 

 Zajęcia poprowadzi: Małgorzata Szostakiewicz  

Absolwentka Instytutu Wychowania Artystycznego UMCS w Lublinie. Pedagog. Prowadzi szkolenia i warsztaty. Od kilku lat zajmuje się głównie ceramiką artystyczną i edukacją w tym zakresie.
Swoje prace ( malarstwo olejne) prezentowała w Lublinie, (batiki) w Bourg-la-Reine we Francji i Sulejówku, (rzeźbę ceramiczną) w Helsinkach i różnych ośrodkach w Polsce: na zamku w Sierakowie, w Poznańskiej Palmiarni, na zamku Książ, w Galerii Plakatu na Rozdrożu i Muzeum Przemysłu w Warszawie, Miejskiej Galerii Sztuki w Zakopanem , w muzeum w Opatówku i Galerii Oranżeria w Radzyniu Podlaskim. Jest członkiem Grupy ceramików Ckwadrat i Związku Ceramików Polskich.

 

 Zapewniamy przyjazną, twórczą atmosferę i relaks dla duszy.