Szanowni Państwo, miło jest nam poinformować, że po przerwie wraca do nas instruktorka studia piosenki Zana Zu!

 

Studio piosenki to miejsce przeznaczone dla każdej osoby, która zarówno chce doskonalić swój warsztat, jak i osób, które pragną śpiewać, ale do tej pory nie miały okazji spróbować swoich sił. Zajęcia odbywają się w małych, 3-4 osobowych grupach. Obejmują ćwiczenia oddechowe, artykulacyjne, emisyjne oraz indywidualną pracę nad utworem, podczas której dużo uwagi poświęcone jest emocjom, prawidłowej postawie oraz interpretacji utworów. 

 

Uczestnicy zajęć będą mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności podczas licznych koncertów i występów scenicznych organizowanych przez MDK.

 

Wszyscy uczestnicy będą mieli również możliwość nagrania utworu w profesjonalnym studiu nagraniowym pod okiem realizatora i nauczyciela śpiewu!

 

Termin zajęć: 
środy 

14:00 dorośli
16:00 dzieci 7-10 lat
17:00 młodzież 11 - 14 lat
18:00 młodzież 15 -18 lat
19:00 dorośli

 

Zana Zu – wokalistka, nauczycielka śpiewu, muzykoterapeutka. Od zawsze wiedziała, że chce i będzie śpiewać. Zaczęła w Zespole Gawęda, potem pobierała prywatne lekcje gry na pianinie, a po dwóch latach dostała się awansem do trzeciej klasy szkoły muzycznej im. Karola Kurpińskiego w Warszawie. Po ukończeniu Akademii Muzycznej i szkoły wokalnej im. Jerzego Wasowskiego, zdecydowała się pracować z dziećmi i młodzieżą. Jako instruktor brała udział w projektach edukacyjnych w ognisku musicalowym i domach kultury. Uczestniczyła też w organizacji Feryjnych Otwartych Spotkań Artystycznych dzieci i młodzieży FOSA w Warszawie, współtworzyła program i materiały dydaktyczne dla pracowni muzyki w MIDI Centrum w Suwałkach oraz prowadziła warsztaty dla laureatów ORLEN Olimpiady. Muzyka to dla niej pasja, a nie wyścigi. Właśnie dlatego sama wymyśla i komponuje swoje utwory, bo to daje jej największą radość. Obecnie pracuje nad autorską płytą.